Актинидов

Актинидов
Актинидов - це ... Що таке актинідія?

в'юнкий ягідний чагарник, росте в ДВК. У культурі дає солодкі м'які, з ананасовим ароматом циліндричної форми плоди, які не витримують однак далекого транспорту. А. має понад 23 видів, з яких брало 3 види японсько-китайського походження зустрічаються в межах Союзу: А. наргута, А. коломінта і А. полігамії. І. В. Мічурін вивів шляхом відбору з диких видів 4 сорти А. для середньої смуги СРСР (А. аргута № 1, № 2, № 3, А. коломикта ананасна) і один гібрид А. великої мічурінською.

Актинідія "велика мічурінська".

А. воліє глибоко оброблену родючий грунт і освітлене місце розташування. Розмножується насінням, яке висівають або в парник або в оранжереї; сходи пікірують в ящики (див. Пікіровка). Зміцнілі раст. висаджуються у відкритий грунт. Плодоношення кущів, рахуючи від моменту посіву насіння, настає на 6 7-му році. Урожайність 5-7 кг ягід з куща. У масову культуру А. ще не введена.


Сільськогосподарський словник-довідник. - Москва - Ленінград: государстенного видавництво колгоспної і радгоспної літератури "Сельхозгиз". Головний редактор: А. І. Гайстер. 1934.