Агроконтроль

Агроконтроль
Агроконтроль - це ... Що таке Агроконтроль?

контроль і повсякденна перевірка якості проведених радгоспами, МТС, колгоспами та одноосібними х-вами агротехнічних заходів, а також виконання ними агроправіл, встановлюваних р-ними виконавчими комітетами в кожному р -не згідно пост. сесії ЦВК СРСР від 30 Січня. 1933 р

Існують державна і суспільна форми А. Держ. А. здійснюється земельними органами та агрономічних персоналом райзу, радгоспів і МТС. Громадський А. здійснюється в колгоспах і радгоспах комісіями і інспекцією за якістю, дозорами високого врожаю, Агростар, виділеними з колгоспників-ударників, стариков-колгоспників, комсомольців і т. Д. Вивчаючи та узагальнюючи виробничий досвід бригад і колгоспів , виявляючи кращі приклади робіт, А. повинен передавати ці досягнення іншим колгоспам і радгоспам. За перекручення агротехніки і недотримання агроправіл А. через органи влади карає винних доганою, штрафами, громадським осудом, а злісних порушників агротехніки, свідомо зривають проведення заходів щодо підвищення врожайності, карає більш серйозними заходами, застосовуючи закон від 7 Серпня. 1932 р як до розкрадачам громадської соціалістичної власності.


Сільськогосподарський словник-довідник. - Москва - Ленінград: государстенного видавництво колгоспної і радгоспної літератури "Сельхозгиз".Головний редактор: А. І. Гайстер. 1934.